Ogłoszenia duszpasterskie 2019-02-17

VI Niedziela Zwykła, 17.02.2019 r.

  1. W środę od godz. 17:30 będzie można skorzystać z bezpłatnych porad prawnika.

  2. Klub Seniora przy naszej parafii informuje, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na tygodniowy wypoczynek z zabiegami terapeutycznymi w Krynicy Górskiej pięknej polskiej miejscowości w pensjonacie Jagiellonka od 4 do 11 kwietnia. Warunki lokalowe bardzo dobre, dojazd autokarem, pełne wyżywienie i atrakcyjne spotkania i wycieczki. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości odpoczynku. Zapisy w kancelarii parafialnej lub w klubie (bibliotece) w poniedziałek od godz. 18:00 do 19:00. Koszt wyjazdu w całości 760 zł. dla osób z naszej parafii. Może dzieci w ramach wdzięczności wobec swoich starszych rodziców, mogli by zafundować swojej mamie lub tacie taki odpoczynek. Sfinansowanie takiego odpoczynku dla swoich rodziców będzie wyrazem wdzięczności za dobro, które od nich doznali i wciąż doznają.

  3. Polecamy wierny dobrą prasę katolicką: Rycerz i Rycerzyk Niepokalanej”, w „Naszej Rodzinie” i „Niedziela” a w niej wspaniały artykuł pt; Manifest wiary napisany przez wspaniałego teologa kard. Mullera, czy artykuł o tak powszechnej dziś depresji pt: Zaangażowana obecność.

  4. Dzisiaj 3. niedziela miesiąca wszystkie ofiary przeznaczamy na upiększanie naszej świątyni.  Rodziny, które ofiarą, modlitwą i życzliwością ogarniają naszą parafię polecamy łaskawości i dobroci Bożej. Bóg wielki zapłać