Ogłoszenia duszpasterskie 2021-11-14

XXXIII Niedziela Zwykła, 14.11.2021 r. 

  1. W poniedziałek na Mszę św. wieczorną zapraszamy wspólnotę Akcji Katolickiej, a potem na spotkanie formacyjne  na sali. 

  2. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Krąg Biblijny, aby ubogacić się Słowem Bożym.   

  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla. Na Jasnej Górze od godz. 16:00 rozpocznie się Forum Akcji Katolickie w Sali Różańcowej. Wykłady tematyczne, dzielenie się świadectwami. O godz. 18:30 Msza św. Zapraszamy członków AK.

  4. Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej, która ubogaca życie duchowe naszej parafii przez dzieła modlitewne, charytatywne, zaangażowanie w liturgii i dzieła społeczne jest bardzo oddanym naszej parafii Stowarzyszeniem. W przyszłą niedzielę u Rycerzy Niepokalanej można będzie nabyć kieszonkowy kalendarzyk i modlitewnik, bardzo praktyczny i przydatny. Można otrzymać cudowny medalik, który jest pomocą, a często ratunkiem w sytuacjach trudnych, beznadziejnych. Noszenie medalika przynosi wiele łask i pomaga w przeciwnościach. Do puszek u Rycerzy będzie można złożyć ofiarę jako dar dalszą na działalność Rycerstwa Niepokalanej. Rycerze zobowiązują się do wytrwałej modlitwy za darczyńców.

  5. Polecamy prasę katolicka „Niedziela”, „Rycerz Niepokalanej” i „W Naszej Rodzinie”. Warto ubogacić się czytając dobre artykuły.

  6. W przyszłą niedzielę wszystkie ofiary w kopertach i na tacę będą przekazane na potrzeby naszej świątyni. Wszystkich parafian ofiarodawców wspierających upiększanie naszego kościoła polecamy w modlitwie Bogu i z serca dziękujemy. Bóg zapłać.