Ogłoszenia duszpasterskie 2019-02-03

IV Niedziela Zwykła, 03.02.2019 r.

  1. W poniedziałek Msza św. wieczorna w intencji Akcji Katolickiej. A następnie spotkanie na sali z wykładem ks. prof. Mariana Szczerby. Serdecznie zapraszamy.  

  2. W środę od godz. 17:30 będzie można skorzystać z bezpłatnych porad prawnika.

  3. Zachęcamy wiernych do przeczytania w tygodniku –„Niedziela” artykułu pt: „Niewidoczne siostry” o ciekawej pracy sióstr zakonnych bezhabitowych. 

  4. W przyszłą niedzielę Akcja Katolicka będzie zbierać datki przed kościołem dla sióstr zakonnych kontemplacyjnych. Siostry klauzurowe błagają o wsparcie w zamian obiecują modlitwę. Same przyjechać nie mogą bo one nie opuszczają całe życie swojego klasztoru. Serdecznie prosimy o dar z serca.

  5. Klub Seniora przy naszej parafii organizuje tygodniowy wypoczynek z zabiegami terapeutycznymi w Krynicy Górskiej w pensjonacie Jagiellonka od 4 do 11 kwietnia. Dojazd autokarem, pełne wyżywienie i atrakcyjne spotkania. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości odpoczynku. Zapisy w kancelarii parafialnej lub w klubie (bibliotece) w poniedziałek od godz. 18:00 do 19:00. Koszt wyjazdu w całości 760 zł. 

  6. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim rodzinom, które ofiarą, modlitwą i życzliwością wspierają  naszą parafię. Bóg wielki zapłać.