Ogłoszenia duszpasterskie 2019-02-24

VII Niedziela Zwykła, 24.02.2019 r.

  1. W  poniedziałek godz. 19:00 zapraszamy członków i sympatyków Klubu Seniora przy naszej parafii na spotkanie z radym naszego miasta Pawłem Rukszem. 

  2. We wtorek zapraszamy młodzież z kl. VIII na Mszę św. o godz. 18:00 a potem na spotkanie przygotowujące młodzież do sakramentu bierzmowania. 

  3. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 7:30 i od 16:00. Również w piątek przypada Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych i Żołnierzy Niezłomnych” Ponad osiem tysięcy z nich zginęło w walce. Ponad pięć tysięcy skazana na karę śmierci. Ponad 20 tysięcy poniosło śmierć w więzieniach i obozach. Zostali zamordowani za Polskę niepodległą i szczęśliwą. 

  4. W pierwszą  sobotę miesiąca Msza św. poranna o godz. 7:30 będzie odprawiona w intencji wspólnoty Żywego Różańca i w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najśw. Maryi Panny za zniewagi i brak miłości jakich doznaje od ludzi. Po Mszy św. będzie odmawiany różaniec wynagradzający, Serdecznie zapraszamy do modlitwy czcicieli Maryi i wszystkich parafian. Zmiana tajemnic różańcowych. 

  5. Klub Seniora przy naszej parafii informuje, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na tygodniowy wypoczynek z zabiegami terapeutycznymi w Krynicy Górskiej pięknej polskiej miejscowości w pensjonacie Jagiellonka od 4 do 11 kwietnia. Warunki lokalowe bardzo dobre, dojazd autokarem, pełne wyżywienie i atrakcyjne spotkania i wycieczki. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości odpoczynku. Zapisy w kancelarii parafialnej lub w klubie (bibliotece) w poniedziałek od godz. 18:00 do 19:00. Koszt wyjazdu w całości 760 zł. dla osób z naszej parafii. Może dzieci w ramach wdzięczności wobec swoich starszych rodziców, mogli by zafundować swojej mamie lub tacie taki odpoczynek. Sfinansowanie takiego odpoczynku dla swoich rodziców będzie wyrazem wdzięczności za dobro, które od nich doznali i wciąż doznają. Szczegóły odnośnie ośrodka w Krynicy na tablicy Klubu Seniora przy wyjściu z kościoła.

  6. Polecamy wierny dobrą prasę katolicką. „Niedziela”, „Rycerz i Rycerzyk Niepokalanej”.

  7. Rodziny, które ofiarą, modlitwą i życzliwością ogarniają naszą parafię polecamy łaskawości i dobroci Bożej. Bóg wielki zapłać.

  8. Dzisiaj modlimy się o Boże błogosławieństwo w życiu i posłudze kapłańskiej dla Ks. Proboszcz z racji imienin.