Ogłoszenia duszpasterskie 2019-08-18

XX Niedziela Zwykła, 18.08.2019 r.

  1. Idą do Matki – sierpień to miesiąc pielgrzymek na Jasną Górę. Polacy mówią: „Pielgrzym w dom – Bóg w dom”. Otwórzmy serca , dłonie i domy dla wszystkich pielgrzymów, by pośród nas czuli się jak u siebie w domu.

  2. W piątek z naszej parafii wyrusza Piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Prefekt. Jak w    latach poprzednich zachęcamy do udziału   w pieszej pielgrzymce wszystkich parafian, całe rodziny: rodziców z dziećmi, młodzież i starszych. Pieszo pielgrzymujemy przed cudowne oblicze Maryi, upraszając  potrzebne łaski i błogosławieństwo dla pielgrzymów i ich rodzin. Zbiórka pielgrzymów będzie przed kościołem o godz.15:30. O godz. 18:30 przed szczytem będzie odprawiona Msza św. w intencji pielgrzymów i ich najbliższych. 

  3. Zachęcamy wiernych do czytania „Niedzieli” naszego katolickiego tygodnika. Jest tam wiele cennych widomości z życia Kościoła. 

  4. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca wszystkie ofiary składane na tacę i w kopertach przeznaczamy na dalsze upiększenie naszej świątyni i otoczenia. Wszystkim rodzinom za modlitwy, składane ofiary na naszą nową świątynię  z głębi serca dziękujemy. Bóg zapłać

  5. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 15:00. Natomiast będzie codziennie Msza św. rano o godz. 7:30  i o godz. 18:00.