Ogłoszenia duszpasterskie 2019-09-29

XXVI Niedziela Zwykła, 29.09.2019 r.

  1. W październiku różaniec św. codziennie o godz. 17:3o, a w niedzielę o godz. 18:3o. Dzieci odmawiają różaniec  w każdy wtorek i czwartek, a  młodzież w każdy piątek. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich wiernych do modlitwy różańcowej.

  2. W poniedziałek na godz. 19:00 zapraszamy członków i sympatyków Klubu Seniora. W czasie spotkania będą przedstawione propozycje programowe na najbliższy okres.

  3. W środę o godz. 17:00 odbędzie się ważne zebranie dla rodziców dzieci komunijnych z kl. III.

  4. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. o godz. 7:30 i od 16:00. 

  5. W sobotę I miesiąca, Msza św. poranna w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi i zelżywości. A wieczorna eucharystia w intencji  wspólnoty Żywego Różańca. Również w sobotę odbędzie się pielgrzymka Kół Różańcowych do sanktuarium w Mrzygłodzie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:30.

  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 15:00 dzieci komunijne otrzymają poświęcony różaniec. Prosimy rodziców o uczestniczenie w tym wydarzeniu razem z dzieckiem.

  7. Za składane ofiary na upiększenie naszej świątyni, otoczenia wyrażamy wszystkim ofiarodawcom wielkie podziękowanie. Bóg zapłać.

***

Życzenia Imieninowe dla Ks. Damiana i Ks. Tomasza.

Drodzy Solenizanci ks. Tomaszu i ks. Damianie. W Dniu Waszego Święta, ogarniamy Was naszą modlitwą, miłością i życzliwością. „Jako kapłani jesteście skarbem Kościoła i Ludu Bożego”.

Życzymy Wam wiele łask Bożych i błogosławieństwa w życiu kapłańskim. Byście byli spełnieni i szczęśliwi, że Bóg Was wybrał do tak zaszczytnej posługi. Niech praca i bycie w naszej Parafii będzie dla Was radością i satysfakcją. Niech wierni z naszej parafii otaczają Was życzliwością, szacunkiem i modlitwą. Dodatkowo Ks. Tomaszowi życzymy finalizacji pracy doktorskiej, a Ks. Damianowi aby miłość jaką otaczają cię parafianie jeszcze się powiększała. Pokój ducha i uśmiech serdeczny niech jak najczęściej pojawia się na Waszej twarzy. W Dniu Solennym pragniemy Wam podziękować za piękną pracę duszpasterską włożone serce i zaangażowanie. Bóg zapłać i Szczęść Boże.