Ogłoszenia duszpasterskie 2019-11-03

XXXI Niedziela Zwykła, 03.11.2019 r.

  1. Do soboty włącznie trwa oktawa Wszystkich Świętych. Codziennie różaniec z wypominkami za zmarłych o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do modlitwy.

  2. W poniedziałek Msza św. wieczorna w intencji Akcji Katolickiej. Potem spotkanie z wykładem ks. prof. Zdzisława Małeckiego pt: „Blaski i cienie współczesnej rodziny”. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

  3. Zapraszamy do lektury „Niedzieli”. Proponujemy artykuły pt: „Czy chrześcijanin może być smutny" i artykuł o odpustach w Kościele.

  4. W sobotę o godz. 16:30 wieczór z pieśniami patriotycznymi w hołdzie niepodległej Polsce. Serdecznie zapraszamy.  

  5. Największa RZECZ: POLSKA. Za jej niepodległość płaciliśmy ogromna cenę krwi   i  ofiar. W przyszły poniedziałek Święto Niepodległości.  Na Mszach św.  modlimy się  naszą umiłowaną Ojczyznę, za wszystkich Polaków w kraju i na emigracji o pomyślność i błogosławieństwo Boże. O godz. 18:30 zapraszamy wiernych na  okolicznościową akademię poświęconą Świętu Niepodległości. Zachęcamy wiernych do wywieszenia flagi narodowej.

  6. Informujemy, że przedstawiciele naszej parafii, z  dokumentem upoważniającym z parafii, od wtorku 12 listopada będą roznosić poświęcony opłatek na stół wigilijny. Gdyby ktoś inny roznosił wcześniej, a powoływał się na parafię - to są oszuści.  Ofiary składane przy przyjmowaniu opłatków będą w całości przekazane na nasz kościół. Wszystkich parafian ofiarodawców polecamy w modlitwie dobremu Bogu.