Ogłoszenia duszpasterskie 2020-04-12

Niedziela Wielkanocna 12.04.2020 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy nasze największe i najważniejsze święta Zmartwychwstania Pańskiego. „Kto spotyka Zmartwychwstałego Jezusa, zawsze zostaje wewnętrznie przemieniony”. Dzisiaj będzie Msza św. o godz. 15:oo. A jutro w II Dzień Świąt Mszy św. o godz. 15:oo nie będzie.

  2. Na Święta Zmartwychwstania zachęcamy wiernych do studium naszego katolickiego tygodnika „Niedziela”. Jest tam bardzo wiele pięknych i ubogacających ducha artykułów. Polecamy bardzo interesujący artykuł pt: „Zmartwychwstanie Chrystusa – podstawą naszej wiary”. Jest też dodatek pt: „Oblicza Jezusa” – opis pamiątek po śmierci i Zmartwychwstaniu Jezusa. „Niedziela jest na dwa tygodnie w cenie 10 zł. Na ławeczkach są świece na stół świąteczny po 10 zł.

  3. Dzisiaj w największe Święta Wielkanocne Wszystkim rodzinom: ofiarodawcom, dobrodziejom naszego kościoła za wpłaty na konto parafialne z głębi serca i jak najpiękniej dziękujemy. Bóg wielki zapłać za tyle dobra i życzliwości. Niech za waszą wiarę i serce Bóg Wam obficie wynagrodzi Bożym błogosławieństwem i swoją przemożną opieką.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

„Alleluja biją dzwony, bo Zmartwychwstał Pan. Alleluja!!!"
 
Kochani Parafianie i Drodzy Goście.

Chrystus trzeciego dnia Zmartwychwstał !

 Niech radosne Alleluja będzie ostoją zwycięskiej miłości i niezłomnej wiary.
Niech Ten, który powstał z grobu, rozpali miłość i stanie się źródłem pokoju, zrozumienia i szacunku.
Niech Zmartwychwstały Pan otworzy oczy każdemu z nas na te wartości, które nie przeminą nigdy. Niech otuli nasze Rodziny pokojem i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
Obfitych łask Bożych, zdrowia, radości i wytrwałości w trudach codziennego życia.  

                                                                                                 Duszpasterze