Ogłoszenia duszpasterskie 2020-04-26

III Niedziela Wielkanocna, 26.04.2020 r.

  1. Dzisiaj w Kościele rozpoczyna się XI Tydzień Biblijny, który ma nas zachęcić do czytania i medytacji Pisma Świętego w domach i we wspólnotach.

  2. W piątek rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony czci Maryi. Codziennie nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 18:30. Bardzo serdecznie zapraszamy wiernych do udziału w tym pięknym i radosnym nabożeństwie maryjnym.

  3. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. będzie od godz. 7:30 i od godz. 17:00.

  4. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. poranna będzie w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, za wszelkie zniewagi i zelżywości. Po Mszy św. modlitwy wynagradzające. Serdecznie zapraszamy. Wieczorna Msz św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych. 

  5. W przyszłą niedzielę będziemy się modlić w intencji o błogosławieństwo Boże  w posłudze kapłańskiej dla Ks. Zygmunta z racji imienin.

  6. Dzisiaj zgodnie z zrządzeniami w naszym kościele, który ma powierzchnię 600 metrów kwadratowych na Mszy św. może być maksymalnie 40 wiernych z zabezpieczeniem ust i nosa. Miejsca do zajmowania są oznaczone białymi karteczkami. Serdecznie zapraszamy.

  7. Wszystkim rodzinom: ofiarodawcom, dobrodziejom  naszego kościoła za wpłaty na konto parafialne i za ofiary na tacę z głębi serca i jak najpiękniej dziękujemy. Bóg wielki zapłać za tyle dobra i życzliwości. Niech za waszą wiarę i serce Bóg Wam obficie wynagrodzi Bożym błogosławieństwem i swoją przemożną opiek