Ogłoszenia duszpasterskie 2020-09-27

XXVI Niedziela Zwykła, 27.09.2020 r.

  1. Dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętamy w modlitwie za potrzebującymi pomocy i za naszych rodaków za granicą o zachowanie wiary św. i miłości do ojczyzny.

  2. W poniedziałek będziemy się modlić za naszego Ks. Arcybp. Wacława Depo o błogosławieństwo Boże w życiu i posłudze z racji imienin.

  3. W tym tygodniu odbędą się o godz. 18:00 w kościele spotkania dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszamy we wtorek młodzież z kl. I i II Szkół Ponadpodstawowych. W czwartek uczniów kl. VII, a piątek kl. VIII. Rodziców młodzieży prosimy o przypomnienie młodzieży o tym ważnym spotkaniu. Przypominamy, że  warunkiem do przyjęcia sakramentu bierzmowania jest obowiązkowy udział młodzieży we Mszy św. niedzielnej. 

  4. W październiku od czwartku różaniec św. codziennie o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 18:30. Dzieci odmawiają różaniec  w każdy wtorek i czwartek, a  młodzież w każdy piątek. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich wiernych do modlitwy różańcowej.

  5. W piątek I miesiąca spowiedź św. o godz. 7:30 i od 16:00. A w sobotę I miesiąca, Msza św. poranna w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi i zelżywości. Po Mszy św. modlitwy wynagradzające. A wieczorna eucharystia w intencji  wspólnoty Żywego Różańca. 

  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 15:00 dzieci komunijne otrzymają poświęcony różaniec. Prosimy rodziców o uczestniczenie w tym wydarzeniu razem z dzieckiem. 

  7. W przyszłą niedzielę będziemy się modlić za Ks. Damiana i Ks. Tomasza z racji ich imienin.

  8. W naszym tygodniku „Niedziela” polecamy trzy artykuły o wielkiej mocy i sile wstawiennictw św. Ojca Pio w naszych potrzebach.

  9. Za składane ofiary na upiększenie naszej świątyni, otoczenia wyrażamy wszystkim ofiarodawcom wielkie podziękowanie. Bóg zapłać