Ogłoszenia duszpasterskie 2021-10-03

XXVII Niedziela Zwykła, 03.10.2021 r. 

  1. W październiku codziennie zapraszamy wiernych na modlitwę różańcową. Dzieci we wtorek i czwartek, młodzież w każdy piątek o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 18:30

  2. W poniedziałek wieczorna eucharystia w intencji Akcji Katolickiej. Potem spotkanie z bardzo ciekawym wykładem ks. prof. Mariana Szczerby na temat Świętego Józefa patrona Kościoła i naszych rodzin. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków.

  3. Polecamy wiernym prasę katolicką. Tygodnik „Niedziela”. Bardzo ważny i ciekawy artykuł pt: „Na szpilkach i po krawatem”, o pomocy wyjścia z alkoholizmu. Polecamy także najnowszego „Rycerza Niepokalanej”.

  4. W przyszłą niedzielę we wszystkich świątyniach Polski po raz dwudziesty pierwszy obchodzić będziemy „Dzień Papieski”.  Bogu dziękujemy za wielki dar Ojca Św.  największego z rodu Polaków. W „Dniu Papieskim”, upamiętniającym życie, dzieło i myśli Świętego Jana Pawła II. Tak jak Ojciec Św.  starajmy się w życiu osobistym, rodzinnym i społecznym być orędownikami godności ludzkiej i bronić największego dobra jakim jest rodzina, życie człowieka.  Dla polskiej młodzieży zdolnej, ale z ubogich rodzin zbierać będziemy  datki przed kościołem na fundusz stypendialny. Za okazana pomoc i dar z serca bardzo dziękujemy.

  5. Drogim rodzinom za składane ofiary na nasz kościół mówimy Bóg zapłać i polecamy wszystkich darczyńców łaskawości Boga.