Ogłoszenia duszpasterskie 2023-02-05

V Niedziela Zwykła, 05.02.2023 r.

  1. W sobotę w liturgii wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Uzdrowienie Chorych.  Zapraszamy wszystkich chorych na wspólną modlitwę na godz. 11:00 w katedrze Św. Rodziny. Liturgii  będzie przewodniczył ks. arcybiskup Wacław Depo.
  2. Trwają zapisy na turniej szachowo-warcabowy oraz turniej pingpongowy dla ministrantów, lektorów i dla wszystkich chętnych: dzieci, młodzieży i starszych. Turnieje będą z nagrodami. Zapisy chętnych u Ks. Tadeusza i ks. Mariusza.
  3. Wiernym polecamy tygodniki  katolickie: „Rycerz Niepokalanej”, „Nasza Rodzina” czy  „Niedziela”. Bardzo wiele dobrych  ciekawych artykułów. 
  4. Do 24 lutego zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. 
  5. Dzisiaj Akcja Katolicka zbiera datki przed kościołem dla sióstr zakonnych kontemplacyjnych . Siostry błagają o wsparcie w zamian obiecują gorliwą modlitwę. Same przyjechać nie mogą bo one nie opuszczają całe życie swojego klasztoru. Dar z serca dla tych świętych niewiast jest wyrazem naszej solidarności i dobroci przy zimowej porze, a klasztory z grubymi murami są bardzo trudne do ogrzania. Serdecznie prosimy o dar z serca. 
  6. Rodziny, które ofiarą, modlitwą i życzliwością ogarniają naszą parafię polecamy łaskawości i dobroci Bożej. Bóg wielki zapłać.

    .